Вчера
01 марта
28 февраля
27 февраля
25 февраля
23 февраля
22 февраля
21 февраля
20 февраля

Нардеп Михайло Ананченко допоміг вирішити питання підтримки військових у громадах Шосткинщини

Прикордонні громади Сумщини, які переживають постійні ворожі обстріли,  потребують особливої підтримки, щоб впоратися з лихами війни. З цією метою народний депутат Михайло Ананченко здійснив робочу поїздку до Шостки та провів нараду з головами громад Шосткинського району, до якого входять території Глухівщини, Середино-Будщини та Ямпільщини. Одним із головних питань, які парламентар обговорив із керівниками місцевого самоврядування, стала допомога нашим захисникам. Саме цей напрямок роботи – у центрі уваги Михайла Ананченка з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

«Комунікація, як можливість вирішувати важливі задачі.

Днями зібрав голів громад Шосткинського району. Їх території межують з ворогом, тому майже щодня потерпають від обстрілів. Поспілкувалися, розглянули соціально-економічну ситуацію в регіоні та вирішили питання підтримки військових.

Продовжуємо працювати!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно нардеп Михайло Ананченко відвідав одну з найгарячіших точок фронту –  Бахмут, де особисто підтримав сумських військових, які відважно захищають Україну, та передав спеціальне обладнання для влучної боротьби з ворогом.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября