Вчера
13 июня
10 июня
08 июня
04 июня
31 мая
26 мая
23 мая
22 мая
21 мая
20 мая

За підтримки Віталія Калініченка у Недригайлові відбувся дитячий обласний турнір з футболу

Депутат Сумської обласної ради, директор із розвитку ТОВ «Агрофірма «Псьол» Віталій Калініченко продовжив багаторічну родинну традицію проведення дитячих футбольних турнірів. Попри війну і важку ситуацію з обстрілами на своїй малій батьківщині та перенесення бізнесу у більш безпечну локацію на Сумщині, народний обранець підтримав спортивне свято для маленьких футболістів у Недригайлівській громаді – відкритий обласний турнір.

«Для нашої родини – підтримка та розвиток дитячого футболу вже давно стали невідʼємною справою нашого життя. І навіть у такий скрутний час, коли наш бізнес у Миропільській громаді практично повністю знищений і щоб зовсім не загнутися, ми його переносимо далі від кордону (при цьому залишаючись на рідній Сумщині), знаходимо можливість підтримати цю справу.

Так, у суботу 1 червня на КСК “Колос” смт Недригайлів за нашої підтримки пройшов відкритий обласний турнір з футболу. У турнірі взяло участь 6 команд, а саме: Альянс Липова Долина-Недригайлів, ФШ Сергія Страшненка -1, ФШ Сергія Страшненка -2, ФК “Низи” Сумський район, ФК “Степанівка” Сумський район, ДЮСШ Терни-Недригайлів. Переможцем команда Альянс Липова Долина-Недригайлів, срібними призерами стали вихованці ФШ Сергія Страшненка -1, бронзовим призером стала команда ФК Степанівка Сумський район.

За підсумками проведення змагань були визначені кращі гравці у кожній команді.

По завершенню турніру разом із Недригайлівським селищним головою Костянтином Волковим вручили всім учасникам турніру солодкі подарунки.

Дуже хочеться, щоб в нашій країні якомога швидше настав мир, щоб усі ми змогли нормально працювати, а футбольні дитячі турніри проводили частіше і з більшою кількістю учасників!» – написав Віталій Калініченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше Віталій Калініченко допоміг Анастасії Гец із Сумського району почути світ. Депутат придбав якісний слуховий апарат для дівчинки з багатодітної родини,  щоб вона мала змогу продовжити навчання онлайн та розширювати коло спілкування в Інтернеті.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября