Вчера
23 мая
22 мая
21 мая
20 мая
18 мая
15 мая
13 мая
11 мая
07 мая
06 мая

Єфрем Лазарев разом із нардепом Тетяною Скрипкою допомогли облаштувати «Клас безпеки» у дитячому садочку №36

Депутат Сумської міської ради від партії «Слуга народу» Єфрем Лазарев разом із народним депутатом Тетяною Скрипкою допомогли  облаштувати “Клас безпеки” в дошкільному навчальному закладі №36 “Червоненька квіточка”. Важливість цієї ініціативи полягає у тому, що дітей в інтерактивній формі навчають основним правилам безпеки,  дотримання яких набуло особливого значення у період війни. У цих класах проводяться заняття з правил пожежної та мінної безпеки, вивчаються алгоритми дій під час сигналу «Повітряна тривога», а також інших надзвичайних ситуацій.

«Створення таких класів – це поклик сьогодення, особливо, це стало зрозуміло після початку повномасштабної війни у нашій країні, коли навіть діти змушені страждати від авіанальотів та ракетних атак і відповідно реагувати.

Сьогодні до Міжнародного дня захисту дітей якраз завершили його облаштування та у святковій атмосфері відкрили.

Під час проведення цього особливого заходу, професійні рятувальники розповіли про свою роботу, ознайомили дітей з різноманітними аспектами життя, що стосуються безпеки, включаючи пожежну та медичну безпеки, правила поводження з вибухонебезпечними предметами та багато іншого.

Діти були у захваті від екіпіровки і техніки працівників МНС та поліції, а щоб полити із брандзбойту – вишикувалась справжня усміхена черга…

По завершенню “рятувальних процедур” пригостив дітей солодощами!

Хочеться побажати, усім дітям і Сумщини, і нашої країни – веселих канікул, сонячного настрою, здійснення всього, про що вони мріють. Нехай літо принесе багато добрих і пам’ятних вражень! А нам усім Перемогу та Мир!» – написав Єфрем Лазарев на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, на сесії Сумської міської ради депутати підтримали ініціативу Єфрема Лазарева щодо облаштування у сумських школах і дитсадках укриттів. Депутат відстояв, аби гроші громади були спрямовані саме на ці цілі, а не на чергові «євродвори». Таким чином, більше дітей матимуть змогу навчатися офлайн і перебувати у безпеці в разі повітряної тривоги, а їхні батьки – працювати і покращувати соціально-економічну ситуацію в країні.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября