Вчера
18 января
17 января
16 января
15 января
14 января

Володимир Поцелуєв: «У лікарні святого Пантелеймона створені всі умови, щоб успішно проводити складні хірургічні операції»

У медичному колективі Клінічної лікарні святого Пантелеймона роками наполегливо працювали над освоєнням різних напрямів хірургії і сьогодні успішно оперують найскладніші патології. Для цього тут створені всі необхідні умови, говорить директор Володимир Поцелуєв.

З цього року у медзакладі також працюють нейрохірурги. Лікарі проводять  загальнохірургічні втручання з використанням сучасних технологій, зокрема малоінвазивних та лазерних, які часто використовують проктологи та гінекологи.

Саме у лікарні святого Пантелеймона допомогли пацієнту, якому відмовили у кількох інших лікарнях міста. Чоловіку встановили діагноз коксартроз – деформуючий остеоартроз кульшового суглоба, що без лікування може призвести до інвалідності.

Уже більше року в  медустанові роблять операції при деформуючому остеоартрозі колінних або кульшових суглобів за сучасною методикою, яка дає можливість відновити повноцінне життя, рухатися, працювати. Тривалість хірургічного втручання – від півтори до трьох годин.

«У цього  пацієнта було вкорочення кінцівки до 5 сантиметрів – диспластичний коксартроз четвертого ступеню. Він самостійно не міг навіть одягнути шкарпетки, ні сісти, ні встати – таким сильним був біль, постійно пив знеболювальні. Тепер болю не буде! Він дуже хвилювався, чи будуть однаковими ноги. І ноги однакові!» – розповів ортопед-травматолог Сергій Осташов.

За словами Володимира Поцелуєва, якісне матеріально-технічне оснащення лікарні плюс високопрофесійний колектив, який освоїв усі сучасні технології оперативного втручання, дозволили лікарні святого Пантелеймона вкласти угоди з Національною службою здоров’я України на пакети хірургічної допомоги за кількома напрямками. І результат – це здорові пацієнти.

«Умови у нас найкращі. Головний лікар робить усе, щоб ми працювали і допомагали людям», – кажуть медики.

 

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября