19 сентября
18 сентября
17 сентября
15 сентября
14 сентября
13 сентября
08 сентября
07 сентября
06 сентября
05 сентября

В Лебедине обокрали недостроенную футбольную площадку

Сегодня стало известно о новом акт вандализма с кражей в Лебедине. На территории недостроенного спортивной площадки по улице Сумской, неизвестные воры срезали и украли часть металлической сетки. Несколько писем было похищено еще несколько повреждены, некоторые были срезаны, но воры, наверное, не успели их вывезти.

По факту кражи на место событий приехала следственно-оперативная группа полиции.

В Лебединской городском совете резко осуждают действия вандалов и просят правоохранительные органы найти виновных и разобраться в этой ситуации.

Черговий акт вандалізму сколихнув містоУ минулому дописі ми писали, що пишаємось спільними ініціативами громади з владою Лебедина. Але кілька годин потому, сьогодні, стало відомо про новий акт вандалізму з крадіжкою у нашому місті. На території недобудованого спортивного майданчика, що на вулиці Сумській, невідомі злодії зрізали та вкрали частину металевої сітки. Кілька листів було викрадено, ще кілька пошкоджено, деякі було зрізано, але злодії, напевно, не встигли їх вивезти. А в цьому місці, за якийсь час, могли б грати у футбол дітлахи та займатися наші спортсмени. По факту крадіжки на місце подій приїхала слідчо-оперативна група поліції, яка проводить усі необхідні заходи, передбачені законом у таких випадках. На жаль, акти хуліганства і вандалізму трапляються в нашому місті вже не вперше.Виконавчий комітет Лебединської міської ради різко засуджує дії вандалів та просить правоохоронні органи знайти винних та розібратися у цій ситуації.Шановні лебединці! Будьте пильними та обережними. Повідомляйте у відповідні органи, якщо ви стали свідками якихось протиправних дій. Давайте разом подбаємо про розвиток і благоустрій нашого міста та будемо працювати на його благо.

Опубліковано Лебединська міська рада Середа, 22 липня 2020 р.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября