16 октября
15 октября
14 октября
13 октября
12 октября

У Недригайлівській ОТГ відзначили високу якість ремонту доріг, який проводила «АМК «РЕМ-БУД»

Слещний голова Недригайлова Костянтин Волков задоволений результатами ремонту доріг та хоче й надалі співпрацювати з «АМК «РЕМ-БУД».

Компанія отримала черговий позитивний відгук, зокрема, за проведення ямкового ремонту на дорогах С191013 Пушкарщина – Червона Слобода – Горькове та О191008 Недригнайлів – Козельне, що проходять через територію Недригайлівської ОТГ.

«Професіоналізм працівників компанії у поєднанні з сучасною технічною забезпеченістю та високою оперативністю виконаних задач засвідчує правильність вибору ТОВ «АМК «РЕМ-БУД» у якості підрядної організації. З огляду на вище наведене, хочемо й надалі продовжити співпрацю з цим підприємством», – йдеться у відгуці за підписом селищного голови Недригайлова Костянтина Волкова.

Зазначимо, що для оновлення вищезгаданих доріг підприємство залучило сучасну техніку, яка дозволяє діяти більш швидко, надійно та якісно. Йдеться про таку машину як Мадпатчер – повністю автономне обладнання, яке використовується для ямкового ремонту доріг струменево-ін’єкційним методом. Завдяки тому, що машина заповнює ями за допомогою стисненого повітря, такий метод більш швидший, фінансово економічніший, а також дозволяє забезпечити безпроблемний рух транспорту у стислі терміни.

На сьогоднішній день «АМК «РЕМ-БУД» одна із небагатьох компаній на Сумщині, яка має в своєму арсеналі саме таку спецтехніку. І, як бачимо, інвестиції в неї були не даремними.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
04 ноября
03 ноября
02 ноября