Вчера
25 ноября
24 ноября
23 ноября
21 ноября

Роман Грищенко: “Прошу всіх долучатися до челенджу “Відремонтуй палату”. Ми ж це робимо разом для жителів Сумщини”

Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО на території Сумської обласної дитячої лікарні підбив цьогорічні підсумки започаткованої ним особисто акції «Відремонтуй палату».

«Саме в цій лікарні у рамках челенджу «Відремонтуй палату» я започаткував проведення сучасних ремонтів в медичних закладах області. У вересні ми разом з вами вже інспектували палату у цьому закладі, що була відремонтована коштом одного з приватних медичних центрів. А сьогодні я показав вам дві палати, що відремонтовані за мого сприяння», – розповів Роман Грищенко журналістам.

За його словами, на сьогодні відремонтовані не лише палати і профільні кабінети лікарів, а й  цілі відділення в різних лікарнях області. Зокрема,  в обласній дитячій лікарні – відділення патології новонароджених та недоношених дітей, в обласній інфекційній лікарні – приймальне відділення. А також відділення у Великописарівській ЦРЛ, Конотопській ЦРЛ, Сумській ЦРЛ, Шосткинський ЦРЛ, Ямпільський  ЦРЛ. У медичних закладах проведені масштабні ремонти із заміною вікон, дверей, підлоги, санітарно-технічного обладнання, електромережі та електротехнічних приладів, із встановленням бойлерів, душових боксів.

«Я дуже вдячний всім, хто долучився до челенджу. Люди відгукнулися на цей поклик і зробили справді гарну справу – відремонтували палати, привели їх до нормального європейського рівня. Прошу й інших надалі долучатись, не зупинятися на цьому. Ми ж це робимо разом для наших громадян. Це дуже правильні речі», − підкреслив Роман Грищенко.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
04 ноября
03 ноября
02 ноября