19 мая
29 апреля
28 апреля
27 апреля
23 апреля
22 апреля
20 апреля
18 апреля
17 апреля
16 апреля
23 февраля

Работники Гетманского парка незаконно ловят рыбу сетями?

Работников Гетманского парка поймали за незаконной ловлей рыбы на заливе реки Ворсклы, неподалеку с. Бакировка Ахтырского района.

Как рассказал в Фейсбуке Павел Стрельников, он стал очевидцем того, как инспектор по охране Ахтырского ПНДВ Гетманского НПП Солодков А. В. вместе с другим работником парка снимали сетки с рыбой, промывая их в воде от водорослей. Рыбу, которая запуталась в ней, они не выпускали в воду, а бросали в лодку. О соответствующее правонарушение Павел Стрельников сообщил администрацию парка, которая, по его словам, применила никаких дисциплинарных взысканий к этим работников.

На депутатский запрос депутата Чернетчинского сельского совета Пелих-Палиенко Л. А. на получение объяснений и документов относительно этого события, и. о. директора Парка Яковенко А.В. отказал в предоставлении документов.

Охарактеризуйте дії службовців Гетьманського парку: знімають ВЛАСНІ сітки, чи так бережливо відносяться до майна браконьєрів (акуратно складаючи та промиваючи сітки), а рибу кидають у човен щоб вона подихала свіжим повітрям? Третього червня до мене звернувся житель с. Бакирівки з тим, що бачив як службовці Гетьманського національного природного парку розставляють заборонені снасті у вигляді сіток в селі Бакирівка навпроти церкви. Для перевірки цієї інформації я рано вранці 04.06.2020 р. поїхав на вказані вище місце, щоб дочекатись чи хтось припливе знімати сітки чи ні. Так, близько 5 год. 50 хв. на затоці річки Ворскли біля церкви в с. Бакирівка я почув, що під’їхала автівка. Це виявилось авто ВАЗ 2106 з причепом, на якому був закріплений службовий човен. Вказане авто з причепом належить інспектору з охорони Охтирського ПНДВ Гетьманського НПП Солодкову О.В. Він разом з іншим працівником Парку – природоохоронником Хоменко Д.А. розгрузили човен та попливли знімати сітки, що були встановлені 03.06.2020 року. Про те, що саме цими особами були встановлені сітки 03.06.2020 року свідчить те, що вказані службовці не шукали їх за допомогою спеціального інструменту, яке має назву «кішка». Хоменко Д.А. вказував куди пливти та де прив’язана сітка. Акуратно складав сітку, промивав її у воді від водоростей. Біля церкви мені не вдалося зняти відео доброї якості, оскільки заважали дерева. Через 10 хвилин службовці увімкнули двигун та стрімко попливли нижче за течією. Я сів на велосипед та поїхав до затоки «Таранове». Приїхавши туди, я побачив, як вказані вище службовці також знімають сітки. Солодков О.В. веслував, а Хоменко Д.А. знімав сітки. Він точно знав куди пливти та знав де прив’язана сітка. Акуратно складав сітку, промивав її у воді від водоростей. Рибу, яка заплатулась у сітці службовці не випускали у воду, а кидали до човна. Тут я зняв відео доброї якості та був помічений службовцями, які до мене припливли дізнатись, що я тут роблю. Я сказав, що знімаю їх неправомірні дії на камеру. Потім я подзвонив до адміністрації Парку розповісти про те, що бачив. Дисциплінарних стягнень до цих працівників не застосовувалось. Так в чиїх інтересах службовці так старанно працювали і чому тепер зі мною не хоче спілкуватись адміністрація парку? Можливо, риба ловилась для керівництва? На депутатський запит депутата Чернеччинської сільської ради Пелих-Палієнко Л.О. щодо отримання пояснень та документів щодо цієї події, виконуючий обов’язки директора Парку Яковенко О.В. – відмовив у наданні документів. Хто бажає подивитись відео кращої якості – ось посилання на Ютуб: https://youtu.be/V9hCfmVnULc

Опубліковано Павлом Александровичем Стрельниковим Пʼятниця, 17 липня 2020 р.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября