Вчера
07 декабря
06 декабря
05 декабря
04 декабря
03 декабря
02 декабря
01 декабря

Олександр Качура став на захист добровольчих формувань Сумщини

Днями у ЗМІ з’явилися повідомлення про намір розформувати добровольчі формування, які знаходяться на території Сумщини. Народний депутат Олександр Качура відреагував на цю резонансну інформацію і провів зустрічі з керівництвом міста Суми та Сумської області щодо недопущення таких дій. У розмові з посадовцями парламентар ще раз наголосив на важливості посилення обороноздатності, зважаючи на складну безпекову ситуацію, і став на захист добровольців.

«Добровольці були одними із перших, хто став на оборону Сумщини і України.

Сьогодні вони щоденно боронять кордон із ворогом та виконують бойові завдання.

Мав честь разом з Ігорем Васильєвим відзначити наших героїв. Побувавши на пункті бойового чергування, особисто перевірив використання пікапу, який з командою раніше передали. Військові обладнали його кулеметом “Браунінг”, що допомагає полювати за ворожими дронами.

Сьогодні провів особисті зустрічі з очільниками Сумської обласної військової адміністрації і Сумської міської військової адміністрації – Сумської міської ради та зазначив свою позицію щодо добровольчих формувань. У медійному просторі зʼявилася контроверсійна інформація. Вважаю, що розформування ДФТГ зараз однозначно не на часі.

Будь-які рішення мають бути зважені та прийматись виключно на користь людей та посилення обороноздатності, оскільки Сумська область має понад 560 км кордону із рф. Думаю мене почули», – написав Олександр Качура на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше народний депутат виступив за укріплення північного форпосту України –  Сумщини. Зокрема, Олександр Качура відстоював ефективне використання коштів на будівництво фортифікаційних споруд у Сумській області, щоб вони не були витрачені даремно, нікуди не розкрадалися і пішли на максимальне зміцнення обороноздатності.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября