Вчера
22 февраля
21 февраля
20 февраля
19 февраля
17 февраля
16 февраля
14 февраля

Олександр Качура допомагає вирішити проблеми родин загиблих військових із Шостки

Народний депутат Олександр Качура провів у Шостці зустріч із учасниками об’єднання «Родини воїнів світла», до якого входять сім’ї  полеглих на війні захисників.  На переконання парламентаря, родини загиблих військових потребують не лише соціальної підтримки держави, а й відвертого діалогу з владою та громадськістю, щоб їхні переживання були почутими, а нагальні питання не залишалися без відповіді. Народний обранець запевнив, що буде і надалі відстоювати справедливе вшанування подвигу Героїв і забезпечення соціальних гарантій для їхніх рідних.

«Низький уклін і шана родинам Героїв!

Зустрілися з представниками обʼєднання «Родини воїнів світла». Організація, яка обʼєднує в собі родини загиблих військових м. Шостка.

Всі питання, які ми обговорили, можна охарактеризувати одним словом – Справедливість. За неї і будемо разом боротися!» – написав Олександр Качура на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нардеп Олександр Качура також працює над розблокуванням проєкту реабілітації поранених військових та людей з інвалідністю. Це питання політик обговорив із Дмитром Васильцовим – волонтером та спортсменом з пауерліфтингу, плавання та марафонського бігу на інвалідному візку, який не зупиняється перед життєвими труднощами та допомагає долати їх іншим.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября