Вчера
13 июня
10 июня
08 июня
04 июня
31 мая
26 мая
23 мая
22 мая
21 мая
20 мая

Нардеп Тетяна Скрипка поділилася досвідом естонської системи захисту дітей

Народний депутат України Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Facebook розповіла про візит української делегації до Естонії, де вивчали передовий досвід у сфері захисту дитинства. Вона зазначила, що Україна також перебуває на шляху реформ у цій сфері, тому важливо враховувати міжнародний досвід, зокрема, успішні практики Естонії.

У Таллінні українська делегація ознайомилася з основними принципами естонської політики захисту дитинства, серед яких виділяються підтримка батьківства та розвиток сімейних форм виховання. Тетяна Скрипка відзначила, що Естонія, незважаючи на свої розміри, досягла значних успіхів у цій галузі. Основна увага приділяється доступності послуг, відкритості соціальних служб і превентивній роботі з родинами, що знаходяться у зоні ризику.

Особливий акцент робиться на підтримці сімей, які виховують дітей з психічними розладами. У таких випадках важлива участь громади та держави, щоб забезпечити впевненість, що сім’ї не залишаться сам на сам зі своїми проблемами. Естонія пропонує “гарячу лінію” для дітей і батьків, можливість відпочити, залишивши дитину під наглядом фахівців, а також соціальне таксі та численні програми для розвитку і навчання дітей.

Тетяна Скрипка наголосила, що розвиток країни багато в чому залежить від психічного здоров’я нації. В Естонії, як і в Україні, велика увага приділяється ментальному здоров’ю. Естонія постійно підтримує Україну, оскільки має схожий історичний досвід і той самий виклик з боку сусіда.

“Вдячна українській команді, естонським партнерам і нашим захисникам за можливість навчатися задля вдосконалення системи захисту дітей,” – підсумувала Тетяна Скрипка, підкресливши важливість міжнародного співробітництва та обміну досвідом.

Нагадаємо, народний депутат Тетяна Скрипка з метою надання спеціалізованої соціальної та психологічної підтримки містянам працює над створенням Центру життєстійкості в Сумах.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября