Вчера
01 марта
28 февраля
27 февраля
25 февраля
23 февраля
22 февраля
21 февраля
20 февраля

Нардеп Олександр Качура: Напрацьовуємо пропозиції щодо підтримки місцевих видань Сумщини і відстоювання інформаційної безпеки

За ініціативи народного депутата Олександра Качури у Сумах відбувся круглий стіл «Інформаційна політика та безпека прикордоння: дієвість та виклики». На переконання парламентаря, засоби масової інформації відіграють важливу роль для українського суспільства під час війни, розвінчуючи ворожу пропаганду і доносячи людям  правду. Народний обранець відзначив роботу регіональних видань Сумщини та наголосив на посиленні їх підтримки на державному рівні, адже наразі вона є недостатньою, зважаючи на виклики, з якими стикають сьогодні журналісти з прикордоння.

«Інформаційна безпека – це те, що допомагає будь-якій армії та будь-якому народу перемагати.

Саме тому разом з Сумською обласною організацією НСЖУ ініціювали проведення круглого столу «Інформаційна політика та безпека прикордоння: дієвість і виклики» в м. Суми.

Наші журналісти – насправді героїчні, навіть у період окупації видавали газети, які розповідали місцевим мешканцям правду про відсіч ЗСУ ворога. Дякуємо вам за це!

На жаль, деякі чиновники у Києві недостатньо приділяють уваги і підтримки місцевим виданням. А ворог в цей час активно продовжує розбудовувати машину дезінформації вздовж всього кордону. Напрацьовуємо пропозицію по вирішенню цих проблем.

Інформаційний фронт важливий!» – написав народний депутат на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, Олександр Качура став на захист добровольчих формувань Сумщини. Він відреагував на резонансну інформацію про намір розформувати ДФТГ і провів зустрічі з керівництвом міста Суми та Сумської області щодо недопущення таких дій. У розмові з посадовцями парламентар ще раз наголосив на важливості посилення обороноздатності, зважаючи на складну безпекову ситуацію, і став на захист добровольців.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября