Вчера
19 апреля
18 апреля
16 апреля
12 апреля
11 апреля
10 апреля
09 апреля
06 апреля
05 апреля

Нардеп Михайло Ананченко передав техніку бійцям із Сумщини у Донецькій області

Народний депутат Михайло Ананченко здійснив чергову поїздку на передову  у Донецької області, щоб підтримати захисників із Сумщини і посилити їхнє технічне забезпечення.  Разом із колегами по партії «Слуга народу» народний обранець передав бійцям-землякам старлінки для того, аби вони мали стабільний зв’язок, а також автомобіль для військових із славетної 95-ї бригади. На переконання парламентаря, підтримка ЗСУ сьогодні має бути пріоритетом для всього суспільства.

«Допомагаємо нашим захисникам!

Разом з депутатами від “Слуги Народу” відвідали захисників Сумщини в одній з найгарячіших точок, зустрілися з комбригом Володимиром Лавриком.

Дякую своєму колезі, нардепу Антону Швачко за старлінки, які допоможуть  військовим завжди мати стабільний зв’язок. А ще один позашляховик тепер допомагатиме нести службу землякам з героїчної 95 бригади!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, це вже не перша поїздка народного депутата у гарячі точки фронту і щоразу – це дієва допомога захисникам. З початку повномасштабного вторгнення Михайло Ананчено разом зі свою командою передав військовим десятки автомобілів  і різноманітне технічне обладнання,  без якого нині неможливо вести боротьбу з ворогом. Також нещодавно парламентар допоміг забезпечити транспортом ППО Сумщини – спеціальний підрозділ отримав три позашляховика.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября