Вчера
10 июля
06 июля
05 июля
01 июля
28 июня
25 июня
20 июня
19 июня
18 июня

Нардеп Михайло Ананченко: «Ніякого підвищення тарифів на проїзд без обговорень не буде»

Народний  депутат Михайло Ананченко відреагував на скасування рішення Сумської міської військової адміністрації про підвищення вартості проїзду в маршрутках до 15 гривень. На переконання парламентаря, зростання тарифу на перевезення було необґрунтованим, не відповідало воєнному часу і, що не менш важливо, актуальний стан маршруток далекий від задовільного.

«Ніякого підвищення тарифів на проїзд без обговорень не буде!!

Тариф на проїзд залишається – 10 грн!

Як і більшість сумчан був шокований, дізнавшись про прийняте рішення щодо підвищення на 50% вартості проїзду в  міських маршрутках. Вважаю, що робити це в такий спосіб не прийнятно, особливо під час війни! А ще, зважаючи на якість послуг, що надають перевізники! Бо, ні для кого не секрет, як виглядають сумські маршрутки.

Потрібні публічні обговорення, зваження всіх “за” і “проти”, обгрунтування економічної доцільності та, ще раз підкреслюю, покращення якості послуг та якості самих маршруток!

Дякую за рішучу позицію Сумській обласній військовій адміністрації та особисто Володимиру Артюху», – прокоментував ситуацію Михайло Ананченко у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко повідомив, що після негативної реакції сумчан його попереднє рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках не набрало чинності і скасовано. У подальшому питання вивчатиме комісія, спеціально створена за дорученням голови Сумської ОВА Володимира Артюха.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября