Вчера
15 мая
13 мая
11 мая
07 мая
06 мая
01 мая
30 апреля
29 апреля
25 апреля
24 апреля
23 апреля

Нардеп Михайло Ананченко: Героїчна битва за Суми, визволення нашої області стали першими кроками вперед у цій війні

Народний депутат Михайло Ананченко у другу річницю звільнення Сумщини від ворога відзначив героїзм захисників Сумської області, які дали гідну відсіч окупантам і сьогодні продовжують боротьбу за перемогу України. Парламентар висловив щиру подяку нашим військовим, бійцям територіальної оборони  та всім, хто допомагає вистояти країні у важкі часи війни.

«Два роки тому героїчні захисники та захисниці України дали під дих окупантам та викинули цей бруд з Сумщини, Київщини та Чернігівщини. 4-5 квітня російські війська покинули територію Сумщини, а вже 11 квітня українські прикордонники встановили контроль над кордоном, вийшовши на застави.

Героїчна битва за Суми, визволення нашої області стали першими кроками вперед у цій війні. Це – заслуга наших військових, тероборонівців, волонтерів, медиків, комунальників – усіх, хто взяв до рук зброю, хто захищав Сумщину, визволяв її, допомагав місцевим мешканцям і продовжує це робити.

Зараз Сумщині важко. Але Сумщина тримається, Україна бʼється – ми продовжуємо боротьбу, допомагаємо фронту та працюємо на перемогу!

Сумчани, усі ви – Герої! Слава нашій Сумщині! Слава Україні!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Після візиту в Суми Володимира Зеленського народний депутат Михайло Ананченко висловив сподівання що зброї, а особливо – засобів ППО, на Сумщині стане більше. Нагадаємо, виділення додаткової протиповітряної оборони для Сумської області парламентар відстоював разом із колегами у Верховній Раді, звернувшись до керівництва ЗСУ.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября