Вчера
02 августа
01 августа
31 июля
30 июля
28 июля
27 июля
26 июля

Нардеп Максим Гузенко привіз обіцяні сюрпризи до медзакладів Роменщини

Народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія “Слуга народу”) привіз обіцяні до Дня медичного працівника сюрпризи у Хоружівську, Тернівську амбулаторії та Семенівський ФАП.

“Видалася гарна нагода не тільки передати закладам необхідне обладнання — пральні машини та холодильники для зберігання медпрепаратів, але й у теплому колі поговорити з персоналом про їхнє життя та існуючі несвяткові проблеми.

Зокрема, думали про шляхи підписання з Національною службою здоров’я України додаткових пакетів для надання медпослуг населенню (у тому числі стоматологічних і паліативної допомоги), щоб збільшити фінансові надходження до закладів.

Серед важливих потреб — і придбання додаткового обладнання для підвищення рівня меддопомоги. У першу чергу будемо працювати над закупівлею гематологічного аналізатора, мікроскопів, нового лабораторного обладнання.

Ще раз дякую всім медикам за самовіддану роботу і теплий прийом. Зі свого боку забезпечу підтримку ваших побажань, а також президентських ініціатив, спрямованих на підвищення рівня життя і роботи медпрацівників”, – написав у Фейсбуці Максим Гузенко.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
04 ноября
03 ноября
02 ноября