Вчера
25 июля
24 июля
19 июля
18 июля
17 июля
16 июля
15 июля
11 июля
![](https://lenta.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-23-12.24.35.jpeg)
Начальником управління муніципальної безпеки Сумської міськради призначили представника ЄС
В сьогоднішньому пості відомого сумського блогера Сергія Пушка повідомлено, що начальником управління муніципальної безпеки Сумської міської ради призначено Віталія Дейниченка.
До цього він працював юристом в скандально відомій Степанівській селищній раді Сумського району, де голова Сумської ОВА Володимир Артюх вводить військову адміністрацію, бо вона єдина в області не має бюджету на минулий та поточний роки. Окрім того, чиновник є головою фракції «Європейська Солідарність» в Сумській районній раді, на сесіях якої регулярно критикує чинну владу. Хоча своє призначення отримав від представника влади – секретаря Сумської міської ради від «Слуги народу» Артема Кобзаря.
Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
- Нет 73%, 8 голосов8 голосов 73%8 голосов - 73% из всех голосов
- Да 18%, 2 голоса2 голоса 18%2 голоса - 18% из всех голосов
- Мне безралично 9%, 1 голос1 голос 9%1 голос - 9% из всех голосов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября