Вчера
22 февраля
21 февраля
20 февраля
19 февраля
17 февраля
16 февраля
14 февраля

На Білопільщині нардеп Тетяна Скрипка передала продуктові набори для родин, які опинилися у скруті, та дітей з інвалідністю

Народний депутат Тетяна Скрипка продовжує співпрацювати з благодійними організаціями, щоб залучати гуманітарну допомогу для жителів Сумщини, які потребують додаткової підтримки. Зокрема, завдяки домовленостям парламентарки із фондом «Чисті серцем» вдалося забезпечити продуктовими наборами вразливі категорії громадян у Білопільській громаді. Народна обраниця передала їх для білопільських сімей, які опинилися у скруті, а також для дітей з особливими фізичними потребами. За її словами,  на Білопільщині, де щодня відбуваються ворожі обстріли, людям сьогодні вкрай необхідна увага і турбота, особливо – соціально незахищеним.

«Прикордонна Білопільщина. Люди працюють, займаються домашніми справами, навчаються, виховують дітей. Громада живе своїм життям, якби не одне “але”: щодня місто і сусідні села потерпають від обстрілів.

Родини, які залишилися у зоні бойових дій, потребують додаткової підтримки. Тому неймовірно вдячна Фонд Чисті Серцем за можливість передати продуктові набори «Білопільському територіальному центру соціального обслуговування», що опікується сім’ями, які перебувають у скрутному становищі, та місцевому “Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю”. Це вчасна і необхідна допомога», – написала Тетяна Скрипка на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, ефективна взаємодія народної обраниці з іншими благодійними фондами також приносить позитивні результати. Так, нещодавно  Тетяна Скрипка передала яскраве тепле взуття вихованцям Сумського обласного центру реабілітації дітей та осіб з інвалідністю.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября