Вчера
22 февраля
21 февраля
20 февраля
19 февраля
17 февраля
16 февраля
14 февраля

Голова Сумської районної ради Геннадій Демʼяненко: «Сумські прокурори взірець юриспруденції»

Щороку в Україні 1-го грудня відзначається День працівників прокуратури України. У цей день приймітьнаші щирі побажання міцного здоров’я, нових трудових досягнень, добробуту та сімейного затишку у ваших родинах, бажаємо усім працівникам прокуратури, вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, наснаги та невичерпної енергії у нелегкій роботі на благо нашої держави!

Бажаємо успіхів у роботі, професійного довголіття, витримки та стійкості у відповідальній та благородній справі – зміцненні законності та правопорядку в державі. Нехай Ваша принциповість та непохитність у служінні Закону та Справедливості, помножені на мудрість і знання, увінчуються позитивними досягненнями в ім’я процвітання незалежної, правової та демократичної України та її громадян. У цей непростий час кардинальних змін у житті суспільства працівники прокуратури Сумського району роблять усе залежне, щоб захистити конституційні права і свободи громадян, інтереси держави, поставити заслін організованій злочинності та корупції, утвердити верховенство права.

«Майже двадцять років віддав службі у прокуратурі. Мав честь працювати у колективах Генеральної прокуратури України, прокуратур АР Крим, Сумської, Одеської та Черкаської областей. Служба, яка дала безцінний юридичний досвід, бо прокуратура – один із системних правоохоронних органів нашої країни. Всіх, керівників та прокурорів, службовців, водіїв та технічних працівників – вітаю з цим Святом! Наразі вам випало непросте випробування – служба під час війни, змін, реформ. Але ви маєте пройти цей шлях гідно, бо від вас багато в чому залежить суверенітет та цілісність країни, її доля! І зараз це не порожні слова. Удачі, добра та гарного настрою!»,– привітав усіх причетних до свята голова Сумської районної ради, Заслужений юрист України та експрокурор Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября