Вчера
15 июня
14 июня
13 июня
10 июня
08 июня
04 июня
31 мая
26 мая
23 мая
22 мая

Геннадій Дем’яненко: «Громади Сумського району передали Силам оборони та безпеки 750 мільйонів гривень»

Сьогодні відбулося чергове пленарне засідання сорок четвертої сесії Юнаківської сільської ради восьмого скликання, у роботі якої взяв участь голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО

Голова Сумської районної ради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО: «На сьогоднішній сесії прикордонної Юнаківки вчергове виділено кошти нашим оборонцям. Громада цілодобово під ворожими обстрілами та авіаударами, тому не з чуток розуміє важливість таких рішень. Місцеві сили спротиву отримають 2,6 мільйони, передбачено кошти на закупівлю їм ще двох автівок, профінансовано придбання РЕБ та безпілотників. Це пріоритет у фінансуванні для всього нашого району». Посадовець підкреслив: «Загалом упродовж минулого року шістнадцять громад Сумського району надали підтримки Силам оборони та безпеки України на 606 мільйонів гривень. Контрольний внесок звісно від Сум, надзвичайно суттєвий – Миколаївські селищна та сільська, Білопільська, Краснопільська, Хотінська та Лебединська громади. Це системи радіолокаційної боротьби та безпілотники, позашляховики та пікапи, амуніція та фортифікаційні споруди, інше матеріально-технічне забезпечення. Вже цього року наші громади надали понад 140 мільйонів гривень на ці потреби».

Користуючись нагодою, очільник Сумської районної ради вручив почесні відзнаки «За особливі заслуги перед громадою Сумського району» кулеметнику Юнаківського добровольчого формування №2 Олександру Ц. за мужність і самовіддані дії, виявлені під час оборони населених пунктів Сумського району, а також Нікіті ЦИМБАЛУ – т.в.о. директора сільської амбулаторії, лікарю-хірургу за надання кваліфікованої медичної допомоги, збереження життя військових та цивільних в умовах воєнного стану.

Юнаківська громада розташована біля кордону з росією та зазнає постійних обстрілів, проте апарату сільської ради та депутатам вдається і надалі професійно, оперативно та об’єктивно виконувати свою роботу.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября