Вчера
04 декабря
03 декабря
02 декабря
01 декабря

«АМК РЕМ-БУД» облаштовує сквер у Вишгороді Київської області

Фахівці компанії працюють над капремонтом тротуару та елементів благоустрою по вул. Мазепи, 5 у місті Вишгород Київської області.

«АМК РЕМ-БУД» не збавляє обертів і, незважаючи на похолодання, продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання. Так, зокрема, фахівці компанії зосереджено працюють над реалізацією чергового інфраструктурного проєкту на Київщині – приведенням до ладу території поблизу одного із житлових секторів у Вишгороді.

Наразі працівники «АМК РЕМ-БУД» вже виконали основну частину запланованих робіт. Для комфорту жителів міста вони влаштували пішохідну доріжку із тротуарної плитки, а для безпечного та змістовного дозвілля місцевої малечі – нове гумове покриття на дитячому майданчику.

Також, згідно із планами, команда «АМК РЕМ-БУД» висадить у сквері більше 200 дерев і кущів, встановить нове пішохідне та перильне огородження, а також облаштує сходи. Усі ремонтні роботи планують завершити до кінця цього року.

Фахівці «АМК РЕМ-БУД» працюють, як завжди, якісно і оперативно, щоб, зокрема, створити сучасний, комфортний та безпечний сквер для жителів Вишгорода.

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
04 ноября
03 ноября
02 ноября