Вчера
18 января
17 января
16 января
15 января
14 января

«АМК РЕМ-БУД» ліквідовує небезпечні ділянки на дорогах Сумщини

Фахівці «АМК РЕМ-БУД» постійно моніторять ситуацію на автошлях Сумської області та вживають заходи для підвищення безпеки дорожнього руху.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області «АМК РЕМ-БУД» продовжує планомірно реалізовувати комплекс заходів для забезпечення належного утримання автошляхів у зимовий період. Одним із важливих напрямків роботи є контроль за ситуацією на дорогах, які були ввірені підприємству для обслуговування у осінньо-зимовий період. Бригади «АМК РЕМ-БУД» постійно здійснюють їх об’їзд та у разі необхідності оперативно відновлюють аварійні ділянки.

Так, працівники «АМК РЕМ-БУД» виконали ремонтні роботи на дорозі загального користування О 191606 Вишневе-Білка/Т-19-13/. Для підвищення безпеки автомобілістів, фахівці «АМК РЕМ-БУД» здійснили планування та підсипку узбіч дороги, а також засипали промоїни, які утворилися поряд із проїзною частиною. Зазначимо, що такі провалля є дуже небезпечними – вони не тільки перешкоджають руху транспорту, а й можуть спричинити аварійну ситуацію.
У «АМК РЕМ-БУД» сподіваються, що вжиті працівниками компанії заходи дозволять знизити рівень аварійності на автошляхах області у зимовий період та зберегти не одне людське життя.
«АМК РЕМ-БУД» готова забезпечити зимове утримання доріг на належному рівні.
Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября