Вчера
10 апреля
09 апреля
06 апреля
05 апреля
03 апреля
02 апреля
30 марта
28 марта

В Сумах упали два дерева, едва не травмировав прохожих

Происшествие произошло вчера, 4 июня, на ул. Римского-Корсакова, сообщается на фб странице Сервисный центр по ремонту бытовой техники.

«Буря, к сожалению, не обошла и наш Сервисный центр по ремонту бытовой техники. Вчера чуть не произошла трагедия, ведь два дерева, резко упали на территорию, почти травмировали прохожих !!!

На огромное счастью, не пострадали ни люди, ни редкие растения и деревья, растущие именно в тех местах, где упали липы, а именно: краснолистная береза, гибискус, съедобный каштан, шаровидный клен и другие », – говорится в сообщении.

Останні новини

Доброго ранку!Понад тиждень на території України перебувають шквальні бурі, йдуть дощі з грозами, віють потужні вітри, що неодмінно шкодить та впливає на сільськогосподарські культури. Та не лише на них!Вчора, після короткочасної та потужної бурі, лише по місту Суми було зафіксовано понад десяток звернень до служби з аварійних ситуацій, адже сильні вітряні потоки повикорчували дерева із землі, що спричинило переривання електричних дротів.Буря,на жаль, не оминула й наш Сервісний центр з ремонту побутової техніки, що на вулиці Римського-Корсакова 22/1. Вчора мало не сталася трагедія, адже два дерева,що різко впали на територію, мало не травмували перехожих!!!На величезне щастя, не постраждали ні люди, ні рідкісні рослини та дерева,що росли саме в тих місцях, де впали липи, а саме: червонолиста береза, гібіскус, їстівний каштан, кулястий клен та інше.

Опубліковано Сервісний центр по ремонту побутової техніки Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Доброго ранку! Понад тиждень на території України перебувають шквальні бурі, йдуть дощі з грозами, віють потужні…

Опубліковано Сервісний центр по ремонту побутової техніки Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

 

Вы поддерживаете протесты в Белорусии?
 • Нет 73%, 8 голосов
  8 голосов 73%
  8 голосов - 73% из всех голосов
 • Да 18%, 2 голоса
  2 голоса 18%
  2 голоса - 18% из всех голосов
 • Мне безралично 9%, 1 голос
  1 голос 9%
  1 голос - 9% из всех голосов
Всего голосов: 11
20.05.2020 - 30.09.2020
Опрос закрыт
Архив опросов
13 декабря
04 ноября
03 ноября
02 ноября